Dit weekend kwamen de jongeren op de wedstrijdvloer. Enkel gymnasten tussen
11 en 16 jaar konden zich voor deze competitie selecteren. Het jongeren Sportac-team Tamara De Vos, Pauline Teirlinck en Pauline Devos hadden zich afgelopen zomer kunnen selecteren en werkten hard naar deze unieke wedstrijdervaring.
Het meisjestrio strandde na de voorronde op een 4e plaats. Een medaillekans was reëel en de spanning was te snijden. Met een schitterende finalereeks behaalden ze een bronzen medaille met 28,450 punten. Goud was voor Rusland, zilver voor Groot-Brittanië.
De eerste wedstrijddagen zijn achter de rug, we kijken uit naar de prestaties van onze topsportteams: seniorenteam Tatjana De Vos (Sportac
Deinze) en Florence Henrist (Sportac Deinze) en het gemengd paar Menno Vanderghote (Sportac Deinze) en Julie Van Gelder (Wild Gym)
foto team Tamara De Vos, Pauline Teirlinck en Pauline Devos.
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…