Categories: Algemeen

Liberale Vrouwen Deinze wandelen en varen in Mechelen

Op zaterdag 8 oktober organiseren de Liberale Vrouwen van Deinze een daguitstap naar Mechelen.

Lynda Minnens: ‘Mechelen in een prachtige stad en was ooit voor een korte periode hoofdstad van de Nederlanden in de 16de eeuw. De meer dan 400 beschermde gebouwen en stadsgezichten verklappen de rijke geschiedenis van de stad.  Tijdens ons prospectiebezoek konden we reeds genieten van het rijke erfgoed (deels Unesco), maar werden we eveneens verrast door de dynamiek van nieuwe projecten in de ‘benedenstad’.  Het is interessant om te zien hoe erfgoed met hedendaagse noden zoals de uitbouw van een jongerenbedrijvencentrum, de oprichting van extra kinderopvang verweven wordt.  Het bezoek is een echte aanrader’.

Yannic Demeyer: ‘ De daguitstap is goed gevuld en creatief georganiseerd om maximaal van de stad te kunnen genieten.  In de voormiddag is er de ‘historische vrouwenwandeling’ met stadsgids en in de namiddag is er vrij bezoek aan de stad of kans tot een boottocht op de Dijle.  Uiteraard zorgen de Liberale Vrouwen  voor transport, tussenstop met koffie en een heerlijk middagmaal in restaurant de Kraanbrug aan de Dijle’.

Praktisch: inschrijven bij Régine Goemaere op 09.388.52.66.  In de prijs van €47 is inbegrepen: treinreis, tussenstop met koffie en ontbijtkoek, gegidste rondleiding,  3 gangen menu all in.  Verzamelen in station van Deinze om 8.20u/terug in Deinze om 19.22u.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

44 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

60 minuten ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago