Categories: Algemeen

Informatieavond voor ouders, leerkrachten en hulpverleners over diagnostiek en behandeling van kinderen met motorische problemen (DCD)

Op donderdagavond 1 december organiseert het Centrum voor Ambulante Revalidatie Ter Kouter Deinze een infoavond over deze problematiek.

Vanuit de kennis en ervaring en op basis van de meest recente ontwikkelingen op dit vlak zullen de therapeuten van het Revalidatiecentrum – elk vanuit hun eigen discipline en/of invalshoek – informatie geven over de diagnostiek en behandeling.

Het herkennen, erkennen,aanvaarden van …,het aanbrengen van tips voor thuis en/of school, …. zijn maar een paar voorbeelden van wat er deze avond aan bod zal komen. We proberen hierbij steeds de theorie en praktijk zo veel mogelijk te koppelen.

De verschillende kinesitherapeuten, ergotherapeuten, logopedisten, psychologen uit de gespecialiseerde werkgroep zullen u dit onder de vorm van een lezing brengen vanaf 19.30u tot 21.30u.

Achteraf is er in groep ook mogelijkheid tot vraagstelling. Indien nodig maken de therapeuten zich graag achteraf ook vrij om op meer persoonlijke vragen te antwoorden.

Er is ook een stand voorzien waarop je de meest recente literatuur en eventuele aangepaste materialen kan bekijken.

Deze avond gaat door in de turnzaal van Viblo Leieland, Kouter 93 Deinze (zelfde parking als deze van het Revalidatiecentrum)

Het DCD-team,
Revalidatiecentrum Ter Kouter.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan 

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan. Het bevat een visie op de toekomst van alle…

3 weken ago

Optiek Herpol viert 40 jaar met unieke Art Expo

Na meer dan 40 jaar prominent aanwezig te zijn in het centrum van Deinze, neemt…

4 weken ago