Categories: Algemeen

Situatie Krekelstraat

In september 2012 namen Christine Stroobandt en Patrick Le Roy het initiatief om de verkeerssituatie in de Krekelstraat aan te kaarten bij het stadsbestuur. Op 9 oktober overhandigden zij een petitie aan het College van Burgemeester en Schepenen. Het College besliste om dit punt te agenderen op de verkeerscommissie.


View Larger Map

Patrick Leroy: “Ondertussen zijn we meer dan een half jaar verder en blijven de auto’s te snel rijden, blijft het wegdek in slechte staat en is de Krekelstraat bijzonder onveilig voor fietsers en voetgangers.”

Annick Verstraete: “Wij hebben aan de Burgemeester gevraagd om dit punt met prioriteit te behandelen in de eerstkomende verkeerscommissie. Wij hebben al een aanzet gegeven voor mogelijke oplossingen, zoals optische straatversmallers, verkeersdrempels, asverschuivingen en fietssuggestiestroken.”

Peter Parmentier: “ GroenRood ijvert ervoor dat de Krekelstraat een verkeersveilige straat wordt. Het mag zeker geen “Krekelautostrade” of “Krekelring” worden.”

Christine Stroobandt: “Wij hebben de buurtbewoners per brief op de hoogte gebracht van de stand van zaken in het dossier van de Krekelstraat. Wij zijn ervan overtuigd dat de verkeerscommissie op basis van haar deskundigheid een goed voorstel kan uitwerken en hopen op een spoedige behandeling.”

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan 

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan. Het bevat een visie op de toekomst van alle…

3 weken ago

Optiek Herpol viert 40 jaar met unieke Art Expo

Na meer dan 40 jaar prominent aanwezig te zijn in het centrum van Deinze, neemt…

4 weken ago