Categories: Algemeen

Kubbtoernooi op het Sint-Martinusplein

Drugpunt organiseert samen met vrijwilligers van het Koelboxproject een Kubbtoernooi op het Sint-Martinusplein op vrijdag 13 september. De activiteit gaat door vanaf 17 u. en is gratis.

Het Koelboxproject is een peer-to-peer project dat jongeren in hun samenkomen op publieke plaatsen wil ondersteunen. Het project wordt gedragen door vrijwilligers en wordt ondersteund vanuit Drugpunt. De eyecatcher van het project is de ‘Wielie’, de bakfiets waarmee vrijwilligers naar (onder andere) het Sint-Martinusplein trekken om jongeren aan te spreken en simpelweg aanwezig te zijn. Net zoals vorig jaar wordt er in september een activiteit gehouden op het plein, dit jaar werd er gekozen voor een Kubbtoernooi. Kubb is een buitenspel waarbij het de bedoeling is om houten blokken omver te gooien door er houten stokken tegenaan te gooien. Het kan kort omschreven worden als een combinatie van bowling, petanque en schaken.

Iedereen die zin heeft om deel te nemen aan het Kubbtoernooi is welkom op het Sint-Martinusplein op vrijdag 13 september vanaf 17 u. Deelname is gratis. Bij regenweer wordt deze activiteit afgelast.

Info: Drugpunt, Sanne Foulon – Mouterijdreef 20 – 9800 Deinze – 09 381 86 64 – Sanne.foulon@drugpunt.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: drugpunt

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

44 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

59 minuten ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago