In het eerstkomende nummer, eind november van Autowereld zal ons gekende Sint-Poppoplein in al zijn glorie te bewonderen zijn. De freelance auto fotograaf Lennen Descamp werd gevraagd om de nieuwste BMW X5 M50d gepast in beeld te brengen bij de autotest.
Lennen had eerder tijdens het Maes concert de locatie reeds gespot, en bij het rondkijken voor een geschikte fotolocatie moest hij niet ver zoeken.
Een snapshot is reeds terug te vinden, die op zijn twitter feed werd gezet. Wij kijken alvast uit naar het resultaat van de volledige shoot.
Meer auto – fotowerk is terug te vinden in zijn facebook pagina: https://www.facebook.com/PhotoLennen
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…