Categories: Evenementen

Aftellen gestart, op zondag 19 januari start het nieuwe NP DeinzePlus activiteitenseizoen!

Indien  u alles wil vernemen over de komende planning van NP DeinzePlus en ook enkele resultaten wil oppikken van het voorbije werkjaar, dan bent u meer dan welkom op zondag 19 januari om 14u in zaal De Engel (Leernsesteenweg 250  St-Martens-Leerne ) voor de start van het nieuwe Natuurpuntjaar.

Er is in Deinze op natuurgebied en -beleid op korte tijd veel gerealiseerd en er staat ook voor 2014 veel op stapel. Begeleide wandelingen vormen zoals steeds de hoofdmoot maar razend interessante reportages en (reis)voorstellingen als cursussen (vogelkennis, natuurgidsen) worden volop voorbereid en staan in de steigers. U verneemt er alles over tijdens de startbijeenkomst in Leerne.

Natuurpunt DeinzePlus verkent trouwens om te beginnen de winterse natuur rond St-Martens-Leerne. Voor de kinderen is er een aparte activiteit.

Maar ook culinair zetten ze ons beste beentje voor met gratis pannenkoeken! Vanaf 16u serveren ze immers deze traditionele natuurpuntlekkernijen waarbij ze alles uit de doeken doen over de nieuwe activiteiten. Einde voorzien omstreeks 17u30.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

56 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

1 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago