De stad Deinze was in dit programma de rode draad met diverse items waarmee het zich in gans Vlaanderen liet opmerken. Dat de uitzending gesmaakt werd bewijzen de kijkcijfers die voor “Iedereen beroemd” tot de hoogste behoren.
Na de opnames was regisseur Erkan tevreden over de ontvangst en de medewerking welke hij en zijn crew van Luc Van Praet, diensthoofd sportdienst Deinze en van tafeltennisclub Palaestra kregen. Jeugdvoorzitter Geert met dochter Nina en clubvoorzitter Pascal poseerden dan ook fier met hun nieuw lid Tom (midden), die ze aan het programma overhielden.
Wie de uitzending opnieuw wenst te bekijken met filmpjes van de opnames en foto’s kan terecht op de website http://ttcpalaestradeinze.eventpages.org/
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…