Categories: Algemeen

Kristof De Waele, bloembinder uit Astene pakt uit met nieuw concept – HAJP

Vanaf begin april komt er terug een nieuwe zaak in Deinze. De nieuwe zaken vinden hun weg naar Deinze. Kristof De Waele opent begin april samen met Sven De Letter (binnenhuisarchitect en grafisch vormgever) interieurshop HAJP in een gloednieuw, strak, eigentijds pand gelegen op de markt van Deinze. Dit naast de voormalige bloemenzaak Van Der Plaetsen.

De zaak draagt de naam HAJP: scandinavische schrijfwijze voor HYPE; jong, hip, modern,… Een nieuw concept voor Deinze die enkel van scandinavis’s beste design merken toont.

Het hoge noorden doet denken aan zuiverheid, eenvoud en functionaliteit. HAJP weerspiegelt deze lifestyle met een collectie eigentijdse meubels, accesoires en gadgets in een stijlvol en modern interieur. Waar hout, beton en witte tinten de strakke vorm doorbreekt. …Resultaat is een designwinkel met een hip, jong en puur karakter.

Bezoek alvast hun Facebookpagina waar je nu reeds een paar sfeerbeelden van de collecties die ze aanbieden kan terugvinden.

Markt 61 – 9800 Deinze – info@hajp.be – www.hajp.be
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: hajp

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago