Categories: Evenementen

Boekenverkoop #bibliotheek Deinze op 30 en 31 augustus

Op zaterdag 30 en zondag 31 augustus verkoopt de bibliotheek van Deinze de verouderde en licht beschadigde boeken uit de collectie aan voordelige prijzen. Zaterdagvoormiddag wordt er heel wat volk verwacht, maar ook zaterdagnamiddag en zondagvoormiddag zijn er nog koopjes te vinden in de bibliotheekkelder (toegang via de Markt). Nieuw dit jaar is dat er ook heel wat strips voor volwassenen worden afgevoerd.

Alle verouderde en licht beschadigde bibliotheekboeken worden regelmatig afgevoerd. Op die manier kan de bibliotheek een aantrekkelijke en actuele collectie blijven aanbieden. Dit jaar is iedereen welkom op zaterdag 30 augustus (10 tot 16 u.) en zondag 31 augustus (10 tot 12 u.) in de kelder van de bibliotheek (toegang via de Markt) om te komen snuisteren in de afgevoerde boeken. Zaterdagvoormiddag wordt er zoals vorige jaren veel volk verwacht.

De gewone boeken kosten op zaterdag 1 euro per boek, 2 euro voor 3 boeken en 5 euro voor 10 boeken. Woordenboeken en naslagwerken worden verkocht aan 10 euro per deel. Encyclopedieën worden enkel als geheel verkocht, aan 2 euro per deel.

Op zondag kosten alle boeken een halve euro per stuk. Woordenboeken en naslagwerken kosten dan 5 euro per deel en encyclopedieën worden enkel als geheel verkocht aan 1 euro per deel.

Gewoontegetrouw zijn er heel wat computerboeken in de aanbieding. Boeken over digitale media zijn snel aan veroudering onderhevig, vandaar dat er ook in de magazijnboeken flink gekuist werd.

De bibliotheek heeft een ruim aanbod Duitse literatuur. Deze boeken worden echter te weinig gelezen, waardoor er wat Duitse boeken in de aanbieding komen te staan. Er zijn ook telkens een pak prentenboeken die na 75 uitleningen aan vervanging toe zijn. Ook in de collectie boeken voor de leeftijd 10 – 12 jaar zijn er heel wat afgeschreven werken terug te vinden.

Dit jaar worden voor het eerst heel wat strips voor volwassenen afgevoerd.

Infowww.bibliotheekdeinze.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: bibliotheek

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago