Na de topper van de 11km van Deinze zijn we klaar voor het volgende loop evenement in Deinze. Op Vrijdag 19 september om 19u gaat de 12de Corrida van de Leievallei door in de Brielmeersen.
Unieke omloop langs de Leie en in het recreatiedomein De Brielmeersen
2 afstanden kunnen gelopen worden, de stadsloop van 6km en de Corrida van 12km. De deelname prijs bedraagt 6 euro. De organisatie is in handen van AC Deinze (www.acdeinze.be), Elke loper die over de ‘meet’ komt ontvangt een waardevol prijzenpakket.
Inschrijving op het secretariaat van het Atletiekstadion van Deinze vanaf 17u30. De start en aankomst zijn in het Atletiekstadion van Deinze.
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…