Categories: AlgemeenEvenementen

De kampioenen van RSC The Handles

Jodi Devolder haalt selectie EK met bronzen medaille op BK

RSC The Handles Deinze nam op zondag 16 november met 4 skippers deel aan de Belgische individuele kampioenschappen. Tim Vandewalle, Floor Degraeve, Liese Bouvijn en Jodi Devolder moesten elk in hun onderdelen proberen om met een uitstekend resultaat een eventuele podiumplaats en selectie voor het Europees kampioenschap binnen te halen in juli 2015.

Tim Vandewalle sprong een goede wedstrijd met 2 persoonlijke records en haalde de gouden medaille binnen op het onderdeel triples. Floor Degraeve eindigde in de vrouwencategorie net naast het podium op datzelfde triple onderdeel, waar de bedoeling is om zoveel mogelijk keer na elkaar op te springen terwijl het touw 3 maal onder de voeten gedraaid wordt.

Liese Bouvijn en Jodi Devolder kwamen ook in actie. De twee speedproeven werden naar behoren uitgevoerd, sneller mag natuurlijk altijd. De vrije oefening van Liese had jammer genoeg wat foutjes waardoor ze op een 16de plaats in het algemeen klassement eindigde (lees: de twee speedevents en de freestyle samen). Jodi sprong een fantastische freestyle waardoor ze en een bronzen medaille pakte op het freestyle event en op een verdiende derde plaats eindigde in het algemeen klassement. Top 3 van België voor de jongste deelneemster van The Handles en een selectie voor het EK.

Zo sluiten The Handles het individueel seizoen af met 5 bronzen, 2 zilveren en 1 gouden medaille op de provinciale kampioenschappen en 1 gouden en 2 bronzen medaille op de Belgische kampioenschappen. Jodi Devolder behaalde ook haar selectie voor het EK en zal dus de Red Ropes vervoegen eind juli 2015 naar Duitsland voor de Europese masters. Tim Vandewalle doet hetzelfde voor het Triple onderdeel.

Op naar het Belgisch kampioenschap minidemo van komend weekend 22 november in Blankenberge en daarna voluit trainen voor de teamkampioenschappen eind februari 2015.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

44 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

59 minuten ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago