Om een eigen schilderij te maken heb je je handen nodig. Die heb je wellicht bij. Maar heb je een penseel en verf mee? Nee? Geen nood, die leren we je maken. Met natuurlijk materiaal. Daarna gaan we aan de slag met een verhaal en een opdracht uit het boek ‘Dat kan een aap schilderen maar kan jij ook een aap schilderen?’. Onze keuze viel op Picasso, één van de creatiefste kunstenaars die er ooit geleefd heeft. Hij werd onder meer bekend door in één en hetzelfde schilderij een gezicht zowel van de voorkant als de zijkant te laten zien. Klinkt gek maar wij gaan nog een stapje verder. En wie weet zit er ook een Picasso in jouw vingers.
Voor kinderen van 7 tot 12 jaar. Woensdag 18 februari om 15h00. Duur: 1,5 uur. Maximaal 20 deelnemers. 7 euro per kind voor materiaal, drankje inbegrepen. Schort mee brengen of kledij aandoen die vuil mag worden. Inschrijven via Boek@lettersenco.be
Plaats: Letters & Co, Markt 1, 9800 Deinze
Peter Slabbynck is schrijver, speelt theater, houdt van kunst en zingt bij EX-RZ (vroeger Red Zebra). Veerle Jacobs is docente Beeldende Kunst voor kinderen aan de Academie van Geraardsbergen en werkt zoveel mogelijk met natuurlijke materialen.
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…
Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan. Het bevat een visie op de toekomst van alle…
Na meer dan 40 jaar prominent aanwezig te zijn in het centrum van Deinze, neemt…