Categories: Evenementen

17e Leietreffen – MTC Triangle op zondag 3 mei

MTC-Triangle stelt reeds voor de 17e maal zijn Leie-treffen voor. Het wordt een rit door de Vlaamse Ardennen en Henegouwen. De rit is ongeveer 170km.. De route is volledig bepijld en ook beschikbaar op Basecamp en Map-Source voor Garmin.

Inschrijvingen: Brielpaviljoen, op het einde van de L.Mathyslaan te Deinze, tussen 8u30 en 11u30. 8€/deelnemer.
Inbegrepen: Koffie aan de start en voor de 1e 300 deelnemers een boterkoek. Bij terugkeer in het Brielpaviljoen wordt er een gratis drank + broodje met BBQ-worst voorzien.
Verder zijn er langs de route 2 stops voorzien waarvan op de 2de een snack kan aangekocht worden tegen een democratische prijs.

Om 17u17 zullen aan het eindpunt 2 smartphones en 1 tablet verloot worden.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: MTC Triangle

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago