Categories: Evenementen

Start Gent Wevelgem in Deinze

De weergoden waren ons niet gezind deze voormiddag tijdens de start van Gent Wevelgem. 2 jaar geleden stonden de renners zich nog te warmen aan vuurkorven en vorig jaar was het een prachtige dag. Maar dit jaar stonden de hemelsluizen open. Nog nooit zoveel paraplu’s gezien op de markt, alleen een door de weekse marktdag kan dit overtreffen.

Op de parking aan de Brielpoort was het op sommige plaatsen een mooie modderpoel, Sven Nys zou zich hier perfect kunnen uitleven hebben.

Maar zoals steeds was het drummen aan de bussen om de renners te kunnen zien. De renners reden langs het publiek door naar het podium op de markt, waar Michel Wuyts zoals gewoonlijk de ploegvoorstelling deed. Rond 11u20 vertrok het wielercircus naar een natte en historische Gent-Wevelgem. Wij waren erbij voor jullie plezier en maakten een mooi fotoverslag voor jullie.

Klik hier door naar ons Facebook foto album.

Vergeet ook niet onze Instagram pagina te bezoeken.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

5 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago