Categories: Algemeen

Paascadeau van de Notses! Gratis single ‘Wat een vrouw’

Het is al even stil rond de Droge Geroosterde Notses maar dat wil niet zeggen dat ze stil hebben gezeten. Ze werken aan een full album en als paascadeau kan je sinds zondag op hun site www.denotses.be hun eerste single ‘Wat een vrouw’ gratis downloaden . Ook kunnen verschillende songs online beluisterd worden.

De Notses zijn Hannes Careel (zanger), Tim Verleyen (gitarist), Peter Van Doorn (piano) en sinds kort Joren Blancquaert (bass) en Jan Populaire (cornet – zeg geen trompet tegen cornet). Ze spelen frivole Nederpop en in hun nieuwe songs zijn ze duidelijk hun favoriete onderwerp trouw gebleven. Vrouwen en liefde, een onderwerp waar ze nooit uitgezongen over geraken.

De opnames vonden plaats in de Alea-studio van Erwin Libbrecht, gekend van Kadril.
7 nummers zijn opgenomen en daarvan laten ze er nu al graag enkele aan jullie horen. De bedoeling is om nog 4 nummers extra op te nemen en binnenkort een eerste full album voor te stellen.

Er staan reeds verschillende optredens, waarvan het eerste 24 april in de Manedans in Kruishoutem, op het programma. De komende weken zullen er nog verschillende optredens toegevoegd worden aan de agenda. Optredens en de online songs kan je terugvinden op de website: www.denotses.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan 

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan. Het bevat een visie op de toekomst van alle…

3 weken ago

Optiek Herpol viert 40 jaar met unieke Art Expo

Na meer dan 40 jaar prominent aanwezig te zijn in het centrum van Deinze, neemt…

4 weken ago