Categories: Algemeen

Volkstuin Deinze een succes

Tuinplezier voor jong en oud, dat was het opzet van de volkstuin Deinze. Daar zijn ze met meer dan 35 tuintjes alvast ingeslaagd.
Voor een volkstuintje moet je niet bepaald de kennis hebben om goed te kunnen tuinieren, elkaar helpen en wat passie voor het tuinieren hebben is voldoende.

Het is een sociaal gebeuren en het brengt mensen jong en oud bij elkaar, mensen leren van elkaar en geven elkaar tips. Het zijn drukke tijden nu in de tuintjes. Er worden allerhande groenten gezaaid. Wij gingen langs en maakten deze leuke foto’s.

In beeld Bruno Verbrugge (rode trui) uit het Nieuwgoed in Deinze, hij komt om de 2 dagen langs naar zijn tuintje. Dit jaar heeft hij reeds 1 aarbei geoogst!

Wil ook jij een tuintje onderhouden in het volkstuinpark? Dat kan! In ruil voor een jaarlijkse bijdrage kan ook jij een volkstuintje onderhouden. Begint het bij jou ook al te kriebelen? Neem dan contact op met www.devolkstuindeinze.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

9 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

10 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago