Categories: Evenementen

Opendeur bij BelCoPrint op zondag 28 juni

BelCoPrint breidde sinds kort zijn gamma uit met verf en toebehorend materiaal voor hobby- en kunstschilders. Ook studenten architectuur kunnen er nu terecht voor hun maquettemateriaal.

Om hun nieuw gamma extra in de verf te zetten, houden zaakvoerders Hans Lippens en Wendy Willems een opendag op zondag 28 juni, van 13 tot 18u (Vaart Linkeroever 7A, Deinze).  U kan 2 Deinse schilders, Hilde De Splenter en Jesse Van Gompel, aan het werk zien. Er zullen foto’s tentoongesteld worden van Ive Steyaert met haiku’s van Leen De Boever. Tijdens de opendag is er 10% korting op alle verf en toebehoren, maquettemateriaal en schoolgerief. Een hapje en drankje zijn vanzelfsprekend voorzien.

Het verhaal van Hans en Wendy begint in 1998 met de verkoop van computers en toebehoren onder de naam Dolphin Systems. 11 jaar later verhuisde Dolphin Systems naar het huidig adres.  Gaande weg is het aanbod uitgebreid met grafisch ontwerp, beletteringen, textieldruk, copycenter en planafdruk/kopie en foto’s op groot formaat. Op 1 januari 2015 wijzigde de naam Dolphin Systems in BelCoPrint (beletteringen-computer-printservice)

Bekijk ook hun facebook-event: https://www.facebook.com/events/899516526773794/

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: BelCoPrint

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago