Categories: Evenementen

Opendeurdagen bij tafeltennisclub TTC Palaestra

Tafeltennisclub TTC Palaestra houdt opendeur van dinsdag 13 t.e.m. zaterdag 17 oktober. Er is voor iedereen gelegenheid om vrij te tafeltennissen en/of een training mee te maken onder begeleiding van ervaren trainers alsook het spelen tegen de gloednieuwe tafeltennisrobot van de club.

Concreet:
Di. 13 okt.: 20u-22u: opendeur voor volwassenen (beginners & gevorderden)
Do. 15 okt. 20u – 22u: opendeur voor volwassenen (beginners & gevorderden)
Zat. 17 okt. 9u-10u30: opendeur jeugd van 10-13 jaar
Zat. 17 okt. 10u30-12u: opendeur jeugd van 14-17 jaar

TTC Palaestra werd opgericht in 1947 en is de grootste tafeltennisclub van Deinze en omstreken. De club heeft zowel een jeugd- als een volwassenafdeling, met telkens een opsplitsing tussen recreatieve en competitieve spelers. Vrijetijdsspeler of ambitieuze wedstrijdspeler, voor beide heeft de club een uitgebreid aanbod. De jeugd traint op woensdag & zaterdag, de volwassenen op dinsdag, woensdag en donderdag (in groepen volgens niveau). Er zijn zowel geleide trainingen als momenten van vrij spel, wedstrijden en ‘special nights’ zoals de Family Night, clubkampioenschappen, enz.

Hun stek is de polyvalente zaal naast het zwembad in Sportcomplex Palaestra (Kastanjelaan 35, Deinze). Man en vrouw, jong of oud, iedereen is welkom op hun trainingen voor een vrijblijvende kennismaking met de tafeltennissport!

contactpersonen :
Afdeling jeugd: Claudine Weytens : tel 0486 24 77 68 / claudine.weytens@telenet.be
Afdeling volw.: Karel Duchatelet : tel 0490 44 60 71 / karelduchatelet@gmail.com

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago