Deze kookworkshop gaat net iets verder dan de ‘gewone’ kookworkshops. Wij willen tijdens deze workshop de aandacht vestigen op enkele belangrijke aspecten:
– De ecologische voetafdruk
– Het belang van het gebruik van lokale duurzame producten
– Het belang van het gebruik van biologische producten
– Het belang van het gebruik van fairtradeproducten
Pompoen-kokossoep met huisgemaakte zadencrackers
Bloemkoolburgers met nootjes en rode saus
Wortelcake met appel, biet en gember
Deze workshop gaat door in het kooklokaal van de afdeling Neerleie (ingang via de parking naast het kerkhof) van Leiepoort Campus Sint Vincentius, Peter Benoitlaan 40 en vangt aan om 19u00. De deelnameprijs bedraagt dankzij de tussenkomst van het stadsbestuur 12,50 euro per persoon, drank inbegrepen.
Data van de volgende workshops:
– vrijdag 18 maart 2016
– vrijdag 17 juni 2016
Telkens om 19u00 op bovenstaande locatie. Opgelet: je dient voor elke kookworkshop apart in te schrijven. Info en inschrijvingen: dienst Sociale Zaken van de stad Deinze, telefonisch: 09 381 68 74 of via e-mail: sociale.zaken@deinze.be
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…