Categories: Algemeen

Kipcakes van Chicken Masters uit Deinze bekroont met 1ste nominatie Gouden Tavola.

Chicken Masters. De naam zegt het al: Meester in het bereiden van kip.

Oprichters Ivan Vandekerckhove en Hilde Tack hadden een druk bezocht kippenkraam. In de Jaren 80-90 ruilden ze dit succesverhaal in voor een productiehal. Sinds een drietal jaren is er de tweede generatie met Bart en Tim Vandekerckhove. Samen met R&D experten worden innovatieve kwaliteitsvolle producten vervaardigd met een hoge toegevoegde waarde. Hun slogan: Tasty food deserves a Master!’.

Hun laatste creatie zijn de kipcakes, genomineerd als eerste nominatie in de prestigieuze wedstrijd van de Gouden Tavola categorie ‘ Traiteur’.
De Kipcakes bestaan uit een heerlijke kippengehaktvulling met een toefje puree. Beschikbaar in 3 varianten: kaas, spinazie en wortel.
Ontdek hem snel in uw delicatessezaak. Morgen op uw bord?

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago