Stadsinfo

40-jarig bestaan OCMW Deinze

Vandaag vrijdag 8 juli 2016 bestaan de OCMW’s 40 jaar. Een woord van dank aan de vele honderden medewerkers van het OCMW Deinze die in de voorbij 40 jaar het beste van zichzelf gaven om iedere Deinse burger een menswaardig bestaan te garanderen, is hier op zijn plaats.

Met deze onschatbare deskundigheid en ervaring blijven we ook in de toekomst verder werken aan een sterk lokaal sociaal beleid, maar dan binnen de contouren van het stadsbestuur. Vanaf 2019 worden de OCMW’s immers een volwaardige onderdeel van de gemeentebesturen. “Sociaal” blijft de kernopdracht.

De OCMW’s zijn vaak onbekend en onbemind. De pers en de publieke opinie zijn vooral gefocust op het nieuws van de gemeenteraad. Is dit feestmoment niet het uitgelezen moment om stil te staan bij wat het OCMW Deinze allemaal doet? De gegevens van het recente jaarverslag zijn daarbij bruikbaar.
Hierna vindt u toelichting bij het jaarverslag 2015. Het integrale jaarverslag is terug te vinden op volgende link op de website van stad Deinze.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: ocmw

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

37 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

52 minuten ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago