Evenementen

Beleefbeurs Markant4You op donderdag 9 februari in de Brielpoort

Markant regio Gent organiseert voor haar 27 afdelingen een beleefbeurs op donderdag 9 februari 2016 in de Brielpoort in Deinze. Ook de afdeling Markant Deinze zet zijn schouders onder deze organisatie en trok meerdere standhouders aan uit Deinze. Het team van Markant Deinze heeft de laatste jaren hun ledenaantal sterk zien groeien, waardoor ze de grootste afdeling zijn van regio Gent met bijna 300 leden.

Markant4You?
Markant4You wordt een beleefbeurs met een 30-tal standhouders, eetstanden, drankstanden en een optreden van Fifties Fever.
We verwachten een grote opkomst dames, die met een beleefkaart gedurende de ganse avond kennis kunnen maken met onze standhouders. Jullie zullen samen met vriendinnen kunnen proeven, genieten en ontdekken! Bovendien kan je de kaart op elke stand laten afstempelen. En… met een volledig afgestempelde kaart maak je ook nog kans op één van de vele mooie prijzen die op de avond zelf uitgedeeld worden.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago