Evenementen

Nieuwjaarsreceptie “BIN Penneman”

“BIN Penneman” is ondertussen reeds aan zijn tiende bestaansjaar toe als onderdeel van het “Buurt Informatie Netwerk Politiezone Deinze Zulte”. Hierdoor zijn er binnen de buurt ook een aantal randactiviteiten ontstaan, zoals een straatfeest op de laatste zaterdag van augustus en een nieuwjaarsreceptie de derde zondag van januari.

Vorige zondag was er dan ook hun 10e nieuwjaarsreceptie die doorging in de vroegere winkel ” ’t Pennemandje ”. Heel wat buren, samen met hun wijkinspecteur Hilde Desplenter, komen dan ook graag elkaar de nieuwjaarswensen overmaken terwijl er een drankje en hapje kan genuttigd worden.

Amateurkunstenares Greta Steen medeoprichtster van hun wijkgebeuren, verkoopt haar schilderijen en kunstwerken een gans jaar t.v.v. het kinderkankerfonds UZ Gent. Op 4 december 2017 sluit ze haar actie af, de datum waarop ze enkele jaren terug haar dochter verloor, die dankzij de medische wetenschap toch 30 jaar van het leven heeft mogen genieten! Als buurtcomité kunnen we dit initiatief alleen maar toejuichen en steunen.

Meer van haar reeds gerealiseerde werken zijn te bezichtigen in de wandelgangen van het Sint-Vincentiusziekenhuis te Deinze.
Of op haar facebookpagina https://www.facebook.com/profile.php?id=100014275926566&ref=ts&fref=ts en is te bereiken op steengreta@telenet.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: Bin Penneman

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

58 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

1 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago