Evenementen

Pannenkoekenwandeling in Gottem door Natuurpunt Deinze Zulte

Zondag 22 januari 2017 om 14u – De vlasschuur (Ardense Jagersstraat 1, 9800 Gottem). Komende zondag 22 januari 2017 opent Natuurpunt Deinze Zulte haar nieuwe werkingsjaar in Gottem! Eerst wordt de winterse natuurpracht rond de oude Leiearm in Gottem met een vijftal gidsen verkend. Eén van de gidsen neemt daarbij onze kleinste natuurliefhebbertjes op sleeptouw.

Na een ommetje van een vijftal kilometer kunnen de deelnemers aan de wandeling zich (extra) verwarmen aan de (gratis) traditionele Natuurpuntpannenkoeken, namelijk zelf gebakken door de vrijwilligers en sympathisanten van uw lokale Natuurpuntvereniging! In het schier onmogelijke geval dat u geen pannenkoeken zou lusten, kan u zich ook nog steeds verwarmen aan de niet te versmaden warme chocolademelk (naast de klassieke koffie of thee).
De voorzitter van Natuurpunt Deinze Zulte zal bij deze gelegenheid uit de doeken doen welke uitdagingen hij allemaal ziet voor het nieuwe werkingsjaar 2017. Overigens worden ook voor het eerst de nieuwe activiteitenkalenders van 2017 uitgedeeld: een collectorsitem voor wie geen enkele natuurwandeling of andere natuuractiviteit binnen onze regio wil missen!

Deze activiteit is gratis en toegankelijk voor iedereen (dus ook voor niet-leden). Afhankelijk van het weer neemt u best goede wandelschoenen of laarzen mee.
Wanneer? Zondag 22 januari 2017 om 14u
Waar? Zaal ‘De vlasschuur’ (Ardense Jagersstraat 1 te 9800 Gottem)

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

46 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

1 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago