Evenementen

11 11 11 Deinze blikt terug op een heel geslaagde actie

Vorige week werden de medewerkers van de 11 11 11- actie bedankt voor hun mooie werk. Ze kunnen terugkijken op een heel geslaagde actie. Er werd dit jaar meer dan 21.000 euro opgehaald voor projecten in het Zuiden. Dit is een stijging met meer dan 10 procent.

Wat nog veel mooier is dat er meer medewerkers werden genoteerd. Ook de medewerking van de jeugdbewegingen ging er op vooruit. Naast de trouwe hulp van de scouts kwam dit jaar ook KSA Petegem helpen. De injectie van jong bloed voelde goed! Mede daardoor konden ze dit jaar in 5 deelgemeenten rond gaan in plaats van de twee van vorig jaar. Ze dromen om binnen enkele jaren terug elke deelgemeente te ‘bedienen’.

Volgend jaar zal de werkgroep een namiddagprogramma organiseren voor de jeugdbewegingen. Mocht u zin hebben om mee te werken met de 11 11 11 – werkgroep dan kan je steeds contact opnemen met Peter Parmentier via peter.parmentier@sjc-gent.be.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: 11-11-11

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago