Evenementen

Voetbal zomerstage Leiestreek

Zomerstage voor alle sportieve Voetballers en Keepers uit Deinze en omstreken. Nu de Paasvakantie voorbij is, komt de Zomervakantie er snel aan. Wie er een sportieve zomervakantie wil van maken, kan daarvoor terecht bij Voetbal en Keeperstages LEIESTREEK.
Je kan als voetballer of als keeper inschrijven voor de Zomerstage Leiestreek 2017, tot 15 juli 2017.
Wil je er zeker bij zijn, reserveer dan tijdig je plaatsje.

De ervaring leert dat de jeugd nood heeft aan een sportieve en leuke vakantie. Daar spelen we met veel plezier op in door onze 7de Zomerstage aan te bieden aan alle sportievelingen. Deze stage vindt plaats op de terreinen van KFC Sparta Petegem aan de Gaversesteenweg 240 te Deinze.

De Voetbal- en Keepersstage werkt met ervaren en gediplomeerde trainers. Tijdens de stage komen alle voetbalaspecten ruim aan bod met vooral nadruk op de technische vorming van de jonge voetballer en doelman. De stage is gericht op alle kinderen en jongeren van 5 tot en met 14 jaar.
Deze zomerstage  richt zich tot alle jeugdspelers van groot Deinze en de wijde omgeving, en is voor iedereen toegankelijk.

Gedurende vier dagen krijg je de unieke kans in Deinze te genieten van een professionele begeleiding van toptrainers. Zij zullen jullie de knepen van het voetbalspel en de nodige accenten van een toekomstige profvoetballer of keeper bijbrengen op een pedagogisch verantwoorde wijze.

In de deelnameprijs zijn een hapje en drankje in de voormiddag, een gratis eigen trainingsbal, professionele trainingssessies en gratis opvang van 7.45 u tot 17.30 u inbegrepen.

Praktisch
Wanneer: Zomerstage op 14, 16 , 17 en 18 augustus 2017
Waar: Terreinen KFC Sparta Petegem, Gaversesteenweg 240, Petegem
Inschrijven: €115 zonder warme maaltijd, of €140 met warme maaltijd

Meer info is terug te vinden op de website van de voetbalstages
http://www.kfcspartapetegem.be/Stages_Leiestreek.htm

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan 

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan. Het bevat een visie op de toekomst van alle…

3 weken ago

Optiek Herpol viert 40 jaar met unieke Art Expo

Na meer dan 40 jaar prominent aanwezig te zijn in het centrum van Deinze, neemt…

4 weken ago