Kaandel camping
Vooraf inschrijven is noodzakelijk en kan bij de jeugddienst, via jeugddienst@deinze.be of via de webshop www.deinze.be/webshop onder de rubriek ‘jeugdactiviteiten’.
“Kamperen is genieten voor jong en oud. Dit jaar kan dit voor het eerst in het centrum van onze stad. De jeugddienst en speelplein Doekeewa zorgen voor een onvergetelijke kampeerervaring op de kindercamping. Een unieke belevenis aan de start van de zomervakantie”, stelt schepen van jeugd Rutger De Reu.
Gevarieerd kampeerprogramma
Vrijdagavond 30 juni worden gezinnen vanaf 17 u. verwacht in het Kaandelpark. Gezinnen brengen zelf hun tent, slaapzakken en matjes mee. Terwijl de tenten worden opgezet, voorziet speelplein Doekeewa randanimatie voor alle kinderen.
Omstreeks 18.30 u. zorgt de jeugddienst voor een heerlijke barbecue. Daarna start het avontuurlijke avondspel van speelplein Doekeewa. De avond wordt om 20 u. afgesloten in een gezellige sfeer met vuurkorven, gitaren en meezingers. De bar en het terras van jeugdcentrum Brieljant blijven open tot 22 u.
Zaterdagochtend 1 juli worden de kampeerders gewekt met vrolijke muziek en ochtendgymnastiek, gevolgd door een ontbijt met koffiekoeken, warme chocomelk en koffie. Daarna is er nog tijd om gezellig na te praten en de tenten af te breken.
De deelnameprijs bedraagt € 7 per persoon, randanimatie, avondeten en ontbijt inbegrepen. Om praktische redenen is het noodzakelijk om vooraf in te schrijven. Het aantal beschikbare plaatsen is beperkt. Geef bij inschrijving de namen en het aantal personen door. Inschrijven kan bij de jeugddienst van Stad Deinze.
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…