Het vrijwilligersprogramma ondersteunt in alle elf Belgische GLS-vestigingen en in het hoofdkantoor in Drogenbos projecten die door medewerkers zijn voorgesteld. Dat gebeurt middels een vrijwilligersdag. “Het is belangrijk dat bedrijven hun verantwoordelijkheid nemen. Zowel ten opzichte van de eigen medewerkers als de samenleving”, aldus Luc De Schrijver, General Manager Belux van GLS. De Volunteering Days vormen een nieuwe pijler onder het bedrijfsinitiatief ThinkSocial.
GLS maakt kansarme kinderen en volwassenen al geruime tijd blij met tickets voor matchen van de Rode Duivels. Daarnaast ondersteunt de pakketdienst regelmatig uiteenlopende organisaties en projecten zoals de g-teams van de KBVB of Télédon door het aanbieden van gratis vervoersdiensten. Luc De Schrijver: “Met deze Volunteering Days willen wij ook een directe bijdrage leveren aan de gemeenten of regio’s waar onze vestigingen zich bevinden.”
Een schone zaak
De eerste Volunteering Day heeft inmiddels al plaatsgevonden: eind juni heeft een team van circa 40 medewerkers van verschillende afdelingen van het depot in Deinze samen met transportpartners en hun chauffeurs geholpen bij een ‘Rolstoel Wash’. Meer dan 170 rolstoelen van het dienstverleningscentrum Heilig Hart in Deinze voor mensen met verstandelijke beperkingen kregen een ‘grote beurt’. De bewoners van de instelling die in de buurt van het GLS-depot ligt, waren zichtbaar enthousiast over het resultaat. Als afsluiting trakteerde GLS alle vrijwilligers op een gezellige BBQ op het depot.
Voor meer informatie: gls-group.eu
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…