Voor ondernemers is het van cruciaal belang dat werknemers comfortabel en binnen een redelijke tijd van en naar het werk geraken. Pendelverkeer heeft impact op het werk én het privéleven en is daarom een belangrijk aspect voor de werknemer.
Met deze inspiratiesessie willen de organisatoren nieuwe voorstellen en praktische cases aanreiken aan ondernemers en de HR managers om mogelijks te implementeren in hun bedrijf. Met korte, bondige sessies wil men een nieuwe kijk geven op de woon-werk-pendel mogelijkheden, de fiscale gevolgen en de nieuwe trends. Er is ook een info-markt met reële test mogelijkheden, zodat theorie onmiddellijk kan getoetst worden aan de praktijk.
U zoekt als ondernemer oplossingen voor woon-werk verkeer voor uw werknemers? Schrijf u dan in voor 12 september 2017 via www.deinze.be/ondernemers-mobiliteit of info@deinzeindustrie.be.
Deze middag gaat door in het dienstencentrum Leiespiegel, Brielstraat 2 in 9820 Deinze en is gratis.
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…