Zaterdag 9 september om 20u00 richten we de Garage Van Den Poel Motors, Gentsesteenweg 33 in als de ideale setting voor ‘Gone in 60 Seconds (1974)’.
Gone in 60 Seconds is een film uit 1974, een film van H.B. Halicki.
De film vertelt het verhaal van Maindrian Pace. Hij krijgt de opdracht om 48 luxe auto’s te stelen in een week tijd. Alles loopt voorspoedig tot hij een Ford Mustang met de codenaam Eleanor moet stelen. In deze film is het vooral te doen om de langste achtervolgingsscène uit de geschiedenis van de film. Eleanor houdt de politie, via de plaatselijke media ook de ganse stad, en u als kijker een ademstokkende 45 minuten bezig. Zowat alles wat u ooit in een achtervolging dacht te zien, komt hier aan bod. En zowat elke Amerikaanse auto uit het tijdperk wordt erin op deskundige wijze tot schroot herleid.
Jullie zijn van harte welkom op onze Vintage Movie Day. De inkom is gratis. Gelieve op voorhand te reserveren via mail naar info@cultuurschok.be, want de plaatsen zijn beperkt!
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…
Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan. Het bevat een visie op de toekomst van alle…
Na meer dan 40 jaar prominent aanwezig te zijn in het centrum van Deinze, neemt…