Stadsinfo

Opening KADE Deinze

Eindelijk een echte KADE aan de Leie, nee niet een aanlegkade, maar een echte “Kunst Academie Deinze”. Dit weekend stond in Deinze alles in het teken van de opening van onze nieuwe kunst academie, de kleine leslokalen hebben plaats gemaakt voor een volwaardige muziek academie met prachtige leslokalen en repetitieruimtes.

 

Minister Hilde Crevits opende samen met schepen Bruno Dhaenens en onze burgemeester het gebouw in aanwezigheid van tal van genodigden en vele kijklustigen. De gong die het lintjes knippen verving luidde door de gebouwen en gaf het startschot voor een feestelijke opening met vele demo’s en optredens.

De toeters die op het dak van de Leiespiegel geplaatst werden, gaven een extra ‘noot’ aan de opening van Kade

Zelf waren we onder de indruk van het grote gebouw met zijn vele verdiepingen en vele repetitie ruimtes.

Dit vinden we spijtig, er is geen panoramisch zicht vanop de hoogste verdieping, alle glas heeft kleine bolletjes waardoor men niet echt door de ramen kan kijken. En de WC’s zijn op het 2de verdiep !!!!

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

9 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

10 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago