Evenementen

Toneelgroep Tot Volksverheffing stelt voor Herboren Senioren

Na het succesvolle toneelstuk ‘Een straatje zonder einde’ van vorig jaar, brengt de toneelgroep Tot Volksverheffing dit jaar ‘Herboren Senioren’! Te zien op 6, 7, 13 & 14 oktober om 20u en op 8 oktober om 15u in Zaal De Pulle – Deinze

We maken kennis met twee koppels die letterlijk naast elkaar wonen met name: Marcel Drogenbroeck & Mariette Muyle, hij heeft een loopbaan gehad aan de universiteit en gaat vandaag met pensioen en zij is zijn bazige vrouw. Het huis ernaast is bewoond door Victor De Taeye, bankdirecteur, reeds enkele maanden op rust en zijn onderdanige vrouw Lydie Rust. De twee heren krijgen plotseling een zee van tijd en denken nu een leven te kunnen leiden.

Kom je een breuk lachen tijdens dit hilarisch blijspel!

Het blijspel wordt gespeeld door Andrea Dossche, Gustaaf Bastiaen, Etienne Staelens, Monique Baecke, Paul Haché, Kathleen de Pestel & Kimberly de Smet! De regie is in handen van Claude Marissael!

Te zien op 6, 7, 13 & 14 oktober om 20u en op 8 oktober om 15u.
Zaal De Pulle – Deinze

Reservatie & tickets (€9): 0476 61 19 35 of desmetvera@telenet.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

54 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

1 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago