Stadsinfo

Kunstproject eerstejaars Leiepoort campus Sint-Hendrik

In de lessen plastische opvoeding werken de eerstejaars dit jaar rond Deinze en de Leiestreek. Daarom leek het ons aangewezen om al het moois dat onze school omringt met onze eigen ogen te gaan bewonderen. 

De leerlingen maakten deze week een (korte) fietstocht. Op pad langs de Leie zagen ze duidelijk waar de grootmeesters hun inspiratie haalden en hoe kunstenaars als Emile Claus het licht konden vangen met verf. Hij wist precies wat licht met voorwerpen doet, welke kleur schaduw heeft en hoe hij een bewolkte hemel of de weerspiegeling van de bomen op het water kon weergeven.

Onze leerlingen lieten zich op hun beurt inspireren. Later dit jaar hopen we jullie het resultaat van hun eigen beeldend werk te kunnen tonen.

Wie de gebeurtenissen van deze school willen volgen kunnen best hun instagrampage en stories checken, echt d emoeite, je hebt direct weer zin om naar Sint-Hendrik te gaan 🙂

Wij zijn alvast fan van hun Instagram pagina

Bekijk hun facebook

Lore Depreitere – Leerkracht plastische opvoeding

 

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago