Categories: Algemeen

Woensdag 20/12 optreden voor De Warmste Week in JC Brieljant

Net als vorig jaar organiseert de Deinse singer-songwriter Maarten Van den Bossche een actie voor De Warmste Week. Na het huiskamerconcert dat vorig jaar geveild werd voor maar liefst € 2.225 was dit jaar de setlist te koop. Iedereen die dat wou, kon op een nummer bieden. De 10 nummers met het hoogste bedrag op hun naam, haalden de setlist. Het optreden gaat door op 20 december in JC Brieljant.

Na de geslaagde actie van vorig jaar t.v.v. SOS Kinderdorpen, organiseert Maarten Van den Bossche opnieuw een actie in het kader van De Warmste Week. Dit jaar werd niet het optreden zelf, maar de nummers op de setlist verkocht. Iedereen die dat wou, kon op een willekeurig nummer bieden. Dat bracht tot nu toe al €1.490 op.

Op woensdag 20 december vindt het optreden plaats in JC Brieljant. De inkom is gratis en wie nog een vrijwillige bijdrage wil leveren, kan dat doen.

Dit jaar is de actie ten voordele van Stichting Tegen Kanker. Zij zetten zich elke dag in voor betere genezingskansen en betere patiëntenbegeleiding bij kanker. Een doel dat we niet genoeg kunnen steunen.

Iedereen is welkom vanaf 20.30 in JC Brieljant.

De actie werd mede mogelijk gemaakt door JC Brieljant, Stad Deinze en vele Deinzenaren die hun gulle bijdrage reeds leverden.

 
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago