Categories: Algemeen

4de actiedag voor het schilderonderwijs in Vlaanderen – thema FC De Kampioenen

Vorige week donderdag 15 maart namen 26 secundaire scholen en evenveel lagere scholen in heel Vlaanderen gelijktijdig deel aan de actiedag “SOS Schilder op School”. Deze actie wou het schilderonderwijs positief onder de aandacht brengen. Basisschool Erasmus Deinze en het GO! Erasmusatheneum Deinze deden mee.

Veertig leerlingen van de Basisschool Erasmus Deinze (34 leerlingen) en het GO! Erasmusatheneum Deinze (6 leerlingen) maakten samen een colorwall van 20 m2. Het zijn de
leerlingen van de afdeling Schilderwerk en Decoratie van de secundaire school die hun jongere collega’s van het zesde jaar van de lagere school wegwijs maakten in schildertechnieken. Daarbij geholpen door hun leerkracht én door een vakman die het project van begin tot einde begeleidt en met fierheid zijn vakkennis overbrengt.

Radio MNM kwam langs met sterreporter Brahim voor een verslag en een paar live interviews vanop de werkvloer.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

47 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

1 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago