Evenementen

Gebroeders Poté zijn klaar voor Zuid-Afrikaans avontuur

Kennen jullie de broers Poté nog? Ongeveer een jaar geleden maakten ze bekend officieel deel te nemen aan de Absa Cape Epic in Zuid-Afrika. Dit is een van de grootste en meest extreme mountainbikewedstrijden ter wereld. Binnen twee weken is het eindelijk zo ver en ze zijn er helemaal klaar voor.

Van 18 tot 25 maart 2018 zullen Gilles en Leander Poté deelnemen aan de Absa Cape Epic in Zuid-Afrika. Deze wedstrijd wordt ook wel eens de Tour de France van de mountainbike genoemd. Vorige week stelden ze officieel hun outfit voor en de sponsors die hen steunen in dit avontuur. Schilder & Decoratiewerken De Roo , Taveirne Wines & Spirits en Restaurant De Notelaer. Sportvoeding wordt voorzien door SportsControl uit NEVELE.

Daarnaast hebben ze ook een Zuid-Afrikaanse sponsor namelijk Groot Geluk Wines. Ze hebben nog anderhalve week om intensief te trainen en al het materiaal in gereedheid te brengen. Ze zijn er nu al klaar voor, maar eens ter plaatse zullen ze er voor de volle 200% staan. Zonder pech en kleerscheuren hopen ze toch een mooie uitslag te behalen.

De Absa Cape Epic is een van de zwaarste mountainbike wedstrijden ter wereld. Over 8 dagen wordt er, samen met 650 andere teams, ongeveer 700km afgelegd in extreme omstandigheden. De wedstrijd slokt je volledig op en gedurende de hele week leef je in een rennersdorp dat telkens verhuist na enkele dagen wedstrijd. Fietsen, eten en slapen zijn de enige dingen waar je aan moet denken want voor de rest wordt er gezorgd. Vorig jaar namen Sven Nys en Cadel Evans deel. Dit jaar staan George Hincapie, Jurgen Van den Broeck en, volgens de laatste geruchten, ook Robbie McEwen aan de start.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago