Categories: Algemeen

Schepenen Van Thuyne en De Reu gaan 36 uur op huisbezoek

Nadat Rutger De Reu en Bart Van Thuyne in mei aankondigden dat ze zouden proberen 7000 huisbezoeken af te leggen in Nevele en Deinze, pakken ze aan de vooravond van de verkiezingen uit met een nieuwe stunt. Vanaf vrijdag 10u tot zaterdag 22u gaan ze 36uur aaneensluitend de baan op om de inwoners van de fusiestad te ontmoeten.

“Wij proberen als schepen zo bereikbaar mogelijk te zijn”, zegt Rutger De Reu, “vandaar dat we het belangrijk vinden om ook in verkiezingstijden zoveel mogelijk huisbezoeken te doen. Het is maar aan de voordeur dat je echt hoort wat er leeft in een straat, wijk of dorp”.

“In mei, 170 dagen voor de verkiezingen van 14 oktober zijn we gestart met de huisbezoeken”, zegt Bart Van Thuyne, “we gingen op huisbezoek in elke deelgemeente, maar hebben natuurlijk niet alle 20.000 families kunnen bezoeken. Daarom willen we nog eens alles uit de kast halen.”

“We starten vrijdag om 10u en eindigen 36 uur later. Mensen die nog bepaalde zaken met ons willen bespreken kunnen ons opbellen op nummer 0473 56 45 48 .We doen een speciale oproep aan nachtraven en vroege vogels, ze mogen ons gerust een seintje geven, we komen graag langs”, besluiten Rutger De Reu en Bart Van Thuyne.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

51 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

1 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago