Categories: Algemeen

Elfdorpen en seniorenconsulenten organiseren T-Dansant TD17

Het Lokaal Dienstencentrum Elfdorpen en de seniorenconsulenten van Deinze en Nevele organiseren in samenwerking met de beide seniorenadviesraden en vrijwilligers van diverse seniorenverenigingen uit Deinze op vrijdag 17 mei van 14 tot 17 uur in de Brielpoort (Lucien Matthyslaan 9, Deinze) een T-Dansant, de TD17 genaamd. Hiermee willen zij senioren aanzetten om meer te bewegen in het kader van de valpreventie voor senioren.

De toegang is gratis, maar vooraf reserveren is verplicht via elfdorpen@deinze.be of 09 387 82 80.

De Week van de Valpreventie (WvdV) is een jaarlijks weerkerende sensibiliseringscampagne om val- en fractuurpreventie publiek in de belangstelling te plaatsen. Deze campagneweek liep dit jaar van 22 tot 28 april en heeft als doel ouderen, hun familie en alle gezondheidszorg- en welzijnswerkers in Vlaanderen te sensibiliseren en te informeren over val- en fractuurpreventie. Tijdens de WvdV worden alle verenigingen, organisaties, intermediairs, woonzorgcentra, gezondheids- en welzijnswerkers enz. die in contact komen met 65-plussers, aangesproken om samen te werken rond val- en fractuurpreventie.

Ook het Lokaal Dienstencentrum Elfdorpen werkt mee aan deze sensibiliseringscampagne en organiseert op vrijdag 17 mei 2019 haar eerste T-Dansant, TD17 genaamd.

“Alle senioren zijn welkom op deze gezellige dansnamiddag”, vertelt Conny De Spiegelaere, schepen bevoegd voor senioren. “Deze gratis activiteit zal garant staan voor goede dansmuziek gebracht door Rick Wills Band en veel sfeer en gezelligheid, ook voor niet-dansers.”

Het Lokaal Dienstencentrum Elfdorpen slaat hiervoor de handen in elkaar met de seniorenconsulenten van Deinze en Nevele. Dankzij de seniorenadviesraden kunnen ze rekenen op een mooie groep vrijwilligers uit de diverse seniorenverenigingen. Het bal wordt geopend door een delegatie van het schepencollege. Daarna is het de beurt aan de professionals. De toegang is gratis, maar vooraf inschrijven is verplicht via elfdorpen@deinze.be of 09 387 82 80.

Info

Lokaal Dienstencentrum Elfdorpen, Gentpoortstraat 41, 9800 Deinze
elfdorpen@deinze.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

32 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

47 minuten ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago