Kimberly: “Het is een wilde gok, maar ik wil het toch via deze weg proberen. Betreft de regio West-Vlaanderen, Deinze, Gottem, Kortrijk en naaste omgeving. Ik ben op zoek naar mijn grootvader langs vaderskant.
De man in kwestie draagt de naam Roger Descamp/Descamps/Deschamps meerdere schrijfwijzen mogelijk, mijn oudoom kon zich de schrijfwijze van de familienaam niet meer herinneren. Helaas kan mijn grootmoeder me niets meer over hem vertellen, zij is al enkele jaren overleden. Mijn vader heeft zijn eigen vader nooit ontmoet en weet dus ook van niets. Hij zou ongeveer in de jaren 1930-1940 geboren kunnen zijn. Mijn grootmoeder zelf is namelijk geboren in het jaar 1940, haar naam was Leona Juliana Missiaen.
De man die ik zoek woonde in Gottem (Deinze) West-Vlaanderen ten tijde dat mijn grootmoeder hem opzocht en van hem zwanger geworden is.
HIj is ten tijde (+/- 1961) of kort daarna van de geboorte van mijn vader naar omgeving Kortrijk verhuisd.
Hij zou volgens mijn oudoom al 3-4 kinderen hebben uit een eerder huwelijk waarvan de vrouw op dat moment al overleden zou zijn. 3 zoons en 1 dochter meende mijn oudoom zich te herinneren.
De bijgevoegde foto betreft mijn grootmoeder. Ik hoop dat dit bericht en deze foto de nakomelingen van Roger Descamps bereikt en dat zij me contacteren als ze mijn grootmoeder herkennen. Alvast aan iedereen bedankt voor de moeite en het delen”
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…