Ingang via Kerrebroek 2 9850 Nevele. Iedereen Welkom!
Jan Mariën °1949
Abstracte Schilderijen. passie voor abstracte kunst begon 30 jaar geleden en blijft ontembaar.
Met meerdere technieken en materies creëert hij allerlei composities van lyrisch tot geometrisch abstract (tot soms concrete kunst) geïnspireerd door de na-oorlogse franse abstracten. Kleurschakeringen en composities zijn voor hem de belangrijkste uiting van zijn gevoelens van het moment.
Albert Van Acker °1953
Na een artistieke opleiding, studeerde Bert af als architect op het St. Lucasinstituut te Gent in 1980
Specialiseerde zich in monumentenzorg, waar hij met de beeldhouwkunst in contact kwam.
Volgde cursussen: Schetsen St. Lucas Gent. Aquarel&tekenen bij Pater Geroen De Bruycker(oom) Schilderen met olieverf op de academie te Deinze.
Het talent van het beeldhouwen is op latere leeftijd ontstaan en inmiddels een echte passie geworden.
Het beeldhouwen is voor Bert een onthaasting voor de globalisering en de over-gereglementeerde architectuur, zowel op gebied van stedenbouw, wetgevingen, en normen.
Het beeldhouwen brengt terug harmonie en evenwicht in zijn leven.
De beelden van Bert worden vooral geïnspireerd door de steen zelf. De materie bepaalt het beeld.
De bronzen beelden zijn de uiting van gevoelens waar de klei of de was letterlijk uit zijn handen vloeit en zo de expressie van het moment zelf weergeeft.
De beelden in het GLAS worden terug een nieuwe uitdaging, door de nauwe samenwerking met het team Berengo uit Murano is er een extra genre in zijn collectie ontstaan.
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…