BO Ter Leie nodigt u allen uit voor het 22ste Buffet Ter Leie op zondag 17 november 2019 in de Brielpoort te Deinze, van 11.30u tot 13.30u
Op de menukaart is er keuze tussen warme beenhesp, zalm in papillot of een vegetarische maaltijd, aangevuld met een assortiment groentjes, warme en koude sausjes en vers gebakken frietjes!
Kinderen tot 6 jaar = gratis
Kinderen van 7 tot 11 jaar = 8 euro
Personen van 12 jaar en ouder = 17 euro/19 euro
De kinderen worden opnieuw verwend met kinderanimatie van clown Selderientje en een glittertattooartiest. Dit jaar gaat de opbrengst van het buffet naar het aanleggen van een reserve voor de aankoop van een nieuwe, aangepaste schoolbus en investeren ze in de aankoop van zonnewering voor de speelplaats.
Inschrijven kan via: mail: administratie@bo-terleie.be – telefoon: 09/386 55 80
Betalen kan via overschrijving op rekeningnummer: BE34 7350 5345 7290 (graag voor 1 november 2019).
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…