Algemeen

Ruil je vervoerbewijs op magneetkaart om in de mobiele Lijnwinkel

Sinds deze zomer gebruikt De Lijn de ontwaardingstoestellen niet meer in haar voertuigen. Wie nog magneetkaarten heeft, kan deze omruilen. Dit kan tot 30 september 2020 in de Lijnwinkels, voorverkooppunten, online en bijkomend op 21 augustus, 4 en 18 september en 2 oktober in Deinze, telkens van 10 tot 15 u. in de mobiele Lijnwinkel op het Rheinbachplein.

Sedert 1 juli 2020 is het niet langer mogelijk om de alom bekende magnetische vervoersbewijzen te gebruiken op de bussen en trams van De Lijn. Ook cash komt niet meer terug als betaalmiddel op haar voertuigen. De Lijn moderniseert en vergroent, en daar horen de kartonnen vervoerbewijzen met magneetstrip niet langer bij. Ook de ontwaardingstoestellen zijn verouderd. Daarom worden beiden sedert 1 juli niet langer gebruikt.

Wie nog over magneetkaarten beschikt, kan die omruilen tot 30 september 2020 in de Lijnwinkels, voorverkooppunten en online. Er wordt geen geld terugbetaald. In Deinze kan je de kaarten bijkomend inruilen in de mobiele Lijnwinkel op het Rheinbachplein (voor dienstencentrum Leiespiegel) op 21 augustus, 4 en 18 september en 2 oktober, telkens van 10 tot 15 u.

Info: www.delijn.be/omruilactie 

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: De Lijn

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

49 minuten ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

1 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago