Evenementen

Openpoortdagen bij Leiepoort Deinze op 19 en 20 maart

In het weekend van 19 en 20 maart 2022 stellen alle campussen van vzw Leiepoort Deinze hun poorten open: op zaterdag 19 maart enkel campus Sint-Hendrik, op zondag 20 maart ook de campussen Sint-Theresia en Sint-Vincentius.

Ze heten zowel toekomstige eerstejaars als tussenstromers – leerlingen die al secundair onderwijs volgen maar een andere studierichting overwegen. Elk gezin krijgt volgens de geldende coronarichtlijnen een privé-rondleiding op afspraak tijdens een zelfgekozen tijdslot.  Alle aspecten van de campus zullen belicht worden (pedagogisch project, zorgbeleid, infrastructuur, studieaanbod…). 

Gezinnen kunnen een bezoek bij één of meerdere campussen plannen via de website leiepoort.be.

Na de rondleiding is er ook mogelijkheid om in te schrijven voor volgend schooljaar.

Deze campussen bieden heel wat studierichtingen aan in verschillende domeinen (interessegebieden) en in verschillende finaliteiten (doorstroom, doorstroom/arbeidsmarkt en arbeidsmarktgericht).

Hun doelstelling is dat elk kind de juiste studiekeuze maakt die bij zijn/haar talenten en interesses past!We kijken er naar uit om geïnteresseerde gezinnen talrijk te ontmoeten!

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: Leiepoort

Recent Posts

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan 

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan. Het bevat een visie op de toekomst van alle…

3 weken ago

Optiek Herpol viert 40 jaar met unieke Art Expo

Na meer dan 40 jaar prominent aanwezig te zijn in het centrum van Deinze, neemt…

4 weken ago