Algemeen

Buysseprijzen voor Marc Kint, Ines Keygnaert en Bart Pauwels

Op zondag was vice premier Petra De Sutter te gast bij GroenRood Deinze. Ze reikte de Buysseprijzen uit. Drie prijzen genoemd naar verschillende Buysses die allen uitblonken in hun bezigheden en allen getuigden van een sterke wilskracht en doorzettingsvermogen.

De Lucien Buysseprijs was voor Marc Kint, voor zijn jarenlange werk voor het contactcentrum, verdeelpunt Voedselbank Oost-Vlaanderen voor de volharding van de hele organisatie, die draait op vrijwilligers.
De Alice Buysseprijs ging naar Ines Keygnaert. Zij slaagt erin om wetenschappelijk onderzoek te koppelen aan concreet beleid.  Onder haar leiding werden de multidisciplinaire behandelcentra na seksueel geweld opgericht en uitgerold over heel Vlaanderen.

De Cyriel Buysseprijs was voor Bart Pauwels ( afkomstig uit Merendree) en de vrijwilligers van Teachers for Refugees, die Engelse les geven in vluchtelingenkampen in Litouwen op de grens met Wit-Rusland. Bart Pauwels was niet aanwezig maar er was telefonisch contact met hem.
GroenRood is trots op deze sterke (oud-) Deizenaren.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago