“De geplande nieuwjaarsreceptie op zondag 9 januari 2022 werd afgelast wegens de toenmalige slechte coronacijfers” vertelt Bruno Dhaenens, schepen bevoegd voor feestelijkheden. “Het stadsbestuur werkte een mooi alternatief uit om met alle stadsgenoten toch het glas te heffen. Op zondag 1 mei organiseren wij een stadsreceptie tussen 11 en 13 uur op de Markt van Deinze die voor de gelegenheid in een zomerse sfeer zal worden ondergedompeld.”
Aan diverse kraampjes kan je drankjes en streekgebonden lekkers krijgen zoals koele ijsjes, lekkere aardbeien, fruitige mocktails en sapjes, een frisse pint, rosé, cava of gin cocktail, … Kyoko Baertsoen, de Deinse zangeres die zong bij Hooverphonic, zorgt voor jazzy muziek en gezelligheid. Voor de jonge Deinzenaartjes voorzien we een springkasteel.
Bij aankomst ontvangt elke inwoner twee consumptiejetons. Elke jeton is goed voor een drankje of hapje naar keuze
Een pendelbus zal tussen 10.30 en 14 uur doorlopend het traject Nevele (Vaart Links 23 aan de gemeenteschool De Vaart) – Deinze (Markt, ter hoogte van de Brielstraat) afleggen. Zo krijgt iedereen de kans om op de receptie aanwezig te zijn.
Kom je ook meeklinken? Tot dan!
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…