politiek

N-VA vraagt om ook zonnecrème bij uitleendienst te voorzien

Een tijd geleden kwam er een oproep van de jeugdraad om kampeermateriaal in te zamelen om kinderen van kwetsbare gezinnen de kans te geven om op kamp te kunnen gaan.

Intussen is er heel wat materiaal verzameld en wordt er op de gemeenteraad een gebruikersreglement voorgelegd ter goedkeuring.

Raadslid Matthias Neirynck (N-VA) doet nog een bijkomende suggestie: “zonnecrème is een noodzakelijk iets om mee te hebben op kamp en toch heeft niet iedereen er de mogelijkheid toe, daarom stel ik voor om zonnecrème ter beschikking te stellen bij het uitlenen van kampeermateriaal.”

Op die manier hoopt Neirynck (N-VA) dat ook kwetsbare kinderen gesensibiliseerd kunnen worden en gebruik maken van zonnecrème.

We hadden in Deinze vroeger ook de SMOT-spots die sensibiliseerden rond het gebruik van zonnecrème.

“Op deze manier hopen we voor kwetsbare gezinnen een verschil te brengen” besluit Neirynck.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Ontdek Deinze met twee nieuwe gezinswandelingen 

Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…

6 uur ago

Paasweekend: de mooiste en grootste tuinbeurs van de maand april vind je in Ooidonk!

Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend!  Van zaterdag…

6 uur ago

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago