“Ingevolge de snelle uitbreiding van De Prijkels is de Oudenaardsesteenweg een steeds drukker bereden verkeersader geworden” merkt Paul Soetaert als buurtbewoner op, “Vooral tijdens de spitsuren van het woon-werkverkeer en schoolverkeer, ’s winters bij regenweer of bij valavond is het voor fietsers en voetgangers ronduit gevaarlijk om daar de steenweg te dwarsen.”
“Bijkomend stelt zich het probleem dat automobilisten die, komende van Deinze, links willen afslaan naar de Eggestraat, onbesuisd langs rechts voorbijgestoken worden door achterliggers,” vult Paul Soetaert aan.
Raadslid Soetaert vroeg namens de N-VA fractie om bijkomende maatregelen ter beveiliging van deze oversteek.
In zijn antwoord erkende de schepen van mobiliteit het probleem. Hij beloofde het punt op de agenda van de volgende verkeerscommissie te zetten.
Dienst Evenementen en Toerisme lanceert twee gloednieuwe gezinswandelingen onder de titel Op stap met Fikske.…
Ook dit jaar is er de Tuin- en Lifestylebeurs Ooidonk tijdens het paasweekend! Van zaterdag…
Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…
Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…
Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…
Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…