Stadsinfo

Uitleendienst kampeermateriaal gaat 2de jaar in

Op initiatief van de Jeugdraad en met hulp van de stedelijke Jeugddienst, gaat de Uitleendienst voor kampeermateriaal zijn tweede jaargang in. Deinse gezinnen met kinderen of jongeren kunnen er terecht om kampmateriaal uit te lenen voor een weekend of een kampperiode van max. 20 dagen. 

“Met de Uitleendienst voor kampmateriaal willen we ervoor zorgen dat iedereen mee op kamp kan gaan. Geen kampeermateriaal hebben is voor kwetsbare gezinnen vaak een drempel, waardoor kinderen en jongeren moeten thuisblijven. Het gratis gebruik kunnen maken van tal van nuttige kampeermaterialen maakt de stap om mee op avontuur te gaan kleiner”, zegt Sil De Nys, lid van de Jeugdraad. 

De Uitleendienst voor kampeermateriaal maakt deel uit van de bestaande Uitleendienst jeugd, en biedt kampmateriaal aan die ouders met kinderen en jongeren gratis kunnen uitlenen voor een weekend of een kampperiode van max. 20 dagen. “We zijn er ons van bewust dat dit de armoedeproblematiek niet zal doen verdwijnen. We zijn er van overtuigd dat dit wel een verschil kan maken voor kwetsbare gezinnen en hun kinderen. Op die manier hoeven zij de investering in noodzakelijk kampmateriaal zoals een slaapzak, matje, veldbed, gamel of bestek niet te doen” zegt Rutger De Reu, schepen bevoegd voor Jeugd.De Uitleendienst voor kampeermateriaal is toegankelijk voor iedereen. Je vindt er onder andere slaapzakken, opblaasbare luchtmatrassen, trekrugzakken, gamelsets, kampeerstoelen en veldbedden.

Materiaal aanvragen kan via www.deinze.be/kampeermateriaal

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Samen studeren in Deinze tijdens de paasvakantie

Tijdens de paasvakantie organiseert Stad Deinze samen met Jeugdraad Deinze opnieuw bloklocaties voor studenten. In…

2 weken ago

Willemsfonds Deinze hoopt op Alice Buyssepark in Nevele

Er komt een nieuwe zachte doorsteek voor fietsers en voetgangers tussen de Cyriel Buyssestraat en…

2 weken ago

1 april 🐟🐟 – Deinze lanceert eigen parfum: “Leiewater” – een geurige ode aan de stad

Onze nieuwe burgemeester van Deinze heeft zopas een primeur aangekondigd: een exclusief parfum dat de…

3 weken ago

Actie van Thomas Van Der Plaetsen brengt 2.215 euro op ten voordele van het Kinderkankerfonds

Deinze verwelkomde op 24 maart de topatleet Thomas Van Der Plaetsen, die met zijn kajaktocht…

3 weken ago

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan 

Stad Deinze heeft een nieuw kerkenbeleidsplan. Het bevat een visie op de toekomst van alle…

3 weken ago

Optiek Herpol viert 40 jaar met unieke Art Expo

Na meer dan 40 jaar prominent aanwezig te zijn in het centrum van Deinze, neemt…

4 weken ago