Succesvolle 4de Zwerfvuilactie in Bedrijvenzone Rond de Watertoren

Op vrijdag 20 september 2024 hebben meer dan 40 enthousiaste vrijwilligers uit de bedrijvenzones 4, 5 en 6 in Deinze – beter bekend als de iZones van Rond de Watertoren – zich ingezet voor een schone en opgeruimde industriezone. Dit was de vierde editie van de jaarlijkse zwerfvuilactie, die georganiseerd wordt in het kader van World Cleanup Day.
Met een recordaantal deelnemers, ruim 40 tegenover de 25 à 30 vrijwilligers van voorgaande jaren, toont deze actie dat milieubewustzijn steeds meer aan belang wint.
De stad Deinze steunde de actie, waarbij de technische uitvoeringsdienst materiaal leverde en zorgde voor de plaatsing van bermbordjes. Na afloop van de opruimactie werden de vrijwilligers beloond met een heerlijke traktatie van soep en wraps, gesponsord door Foodbart/Chickenmasters.
De succesvolle actie benadrukt het belang van samenwerking voor een schoner milieu en laat zien dat elke inspanning telt. Volgend jaar staat de vijfde editie al in de planning!